LadyPad Látková vložka s vkládací vložkou (velikost S) – levandulová

Nepropustné vložky LadyPad z BIO bambusu a certifikované BIO bavlny, které jsou ideální pro použití přes den. Jsou vhodné především pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Budete se s nimi cítit jako v bavlnce.

Jsou mimořádně savé, prodyšné, měkké, opakovaně použitelné a pratelné. Použité materiály jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100.

Vložka se skládá ze dvou částí. Vnější vložka je s křidélky, které se zapínají na patentky. Vnitřní vložka (vkládací), jejíž součástí je nepropustná vrstva, se vkládá do vnější vložky. Během dne si tedy můžete vyměňovat pouze vkládací vložku. Vnitřní vkládací vložky nejsou určeny k nošení bez vnějšího pouzdra.

Proč volit látkové vložky?
– Látkové vložky vyrobené z BIO přírodních materiálů jsou prodyšnější, při pravidelném vyměňování zamezují přemnožení bakterií, které způsobují záněty a mykózy.
– Díky své prodyšnosti nevytvářejí žádný nepříjemný zápach.
– Jsou ekologičtější, spotřebujete jich mnohem méně než klasických jednorázových vložek a navíc vám při správné péči vydrží roky. Běžné nerozložitelné vložky se rozkládají v průměru kolem 250 let!
– Jsou ekonomičtější, odpadají vám měsíční výdaje na nové jednorázové hygienické potřeby.

Jak dlouho mi LadyPad vydrží?
Pokud budete dodržovat pokyny uvedené na etiketě, vložka vám bez problémů vydrží 3-5 let.

Kolik vložek si mám pořídit?
Počet použitých vložek je závislý na síle krvácení. První dny je tedy potřeba počítat s více vložkami. V průměru ale vystačíte se 2-5 kusy na den.

Jak se o LadyPad starat?
Vložky můžete bez obav prát v ruce i pračce do 60 stupňů. Před použitím svou novou vložku LadyPad vyperte. Na praní používejte výhradně ekologicky šetrné přípravky a nepoužívejte aviváž. Ta totiž ničí bambusová vlákna a zkracuje dobu životnosti vložek. Pro ochranu vložky při praní použijte pytlík na spodní prádlo.

Jak moc se mi látkové vložky vyplatí?
Předpokládejme, že za rok v průměru 12× spotřebujete během 5-8 dní trvání cyklu 18 kusů vložek. Během roku tedy v průměru spotřebujete 216 jednorázových vložek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *